Atbild Oskars Melbārdis:

Oskars Melbārdis

Foto: Leta.lv

Vai augstas klases sprinteris var bobslejā būt par augstas klases stūmēju?

- Tā tagad pasaules bobslejā ir tendence, taču vēl nevar pateikt, kas no tā visa sanāks, ko sagaidīsim. Piemēram, angļiem šogad bija Pikerings, kuru visi vēlējās redzēt, kā viņš mūsu sabiedrībā izskatīsies. Lai redzētu, kā viņš stums. Uzskatu, ka daudzi palika vīlušies, sevišķi paši briti. Protams, nevar jau uzreiz tā ielekt vilcienā, varbūt viņam nākotnē izdosies labāk, bet salīdzinot ar mūsu Ronaldu Arāju, viņš neizskatās tik spēcīgs. Man pat šķiet, ka mūsu Arājam varētu šajā ziņā būt lielāks potenciāls. Ja tas pierādīsies, nebrīnīšos, ka krievi visu stūmēju izlasi no vieglatlētiem nokomplektēs. Šobrīd nav viennozīmīgas atbildes, vai sprinteris bobslejam ir kā podam vāks. Arī mēs Latvijā visi gaidām, kā izskatīsies uz citu fona Arājs – lai viņš pamēģina. Mūs šogad papildināja Vairis Leiboms, kas pierādīja, ka skriešanas ātrumam ir zināma loma stumšanā, ka ar ātrumu var daudz izdarīt. Zinu, ka Ronalds vēlas ātri tikt izlasē, tajā pašā laikā jāsaprot, ka viņam vieta nav garantēta – būs jāiegulda milzīgs darbs un arī konkurence mums ir nopietna.

  +1 [+] [-]

, 2013-03-05 16:06, pirms 3 gadiem
Neizklausijas ka Oskars pats būtu atbildējis.. viņš parasti ir īss savos izteikumos, bet te izplūdis.. kka neiet kopā šī atbilde ar Oskaru..

     [+] [-]

, 2013-03-06 13:41, pirms 3 gadiem
sandis444 rakstīja: Neizklausijas ka Oskars pats būtu atbildējis.. viņš parasti ir īss savos izteikumos, bet te izplūdis.. kka neiet kopā šī atbilde ar Oskaru..
Jautājumi, noteikti, bija daudz vairāk

     [+] [-]

, 2013-03-23 22:18, pirms 3 gadiem
Skrastiņš teica tā, ka latvietis nevar noskriet 100m ļoti ātri, taču to pašu distanci ar kartupeļu maisu uz muguras - bez konkurences !

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?